Vědomí je pojem, který je v posledních letech skloňovaný na nejrůznějších místech, v médiích, v knihách i současných diskuzích. Co vlastně o něm víme? Co je vědomí člověka a vesmírné vědomí? Kdy začala transformace?

Transformace lidského vědomí probíhá v podstatě od začátku stvoření. V různých fázích, s různými vzestupy i pády civilizací. Postupem času však dostává novou kvalitu. Samotné téma transformace souvisí s koncem věku Ryb (éra různých náboženství) a s nástupem věku Vodnáře (éra nedualitního společenství).

Teorie o kvantovém vesmíru

Ví se už spousta věcí. Ačkoli stále platí, že absolutní pravda neexistuje, a tak můžeme hovořit spíše o rozšiřování úhlu pohledu na nejrůznější věci a objevování nových “pravd” a “možností”. Každopádne v posledních letech jsme jako lidstvo vstřebali celou řadu mystických a spirituálních informací. Vše se propojuje s teoriemi o kvantovém vesmíru. Ačkoli to vypadá, že lidé až nyní zkoumají povahu Vědomí, není to tak. Lidé už od nepaměti tušili a tuší, že tzv. vševědomí (Univerzum) je tvořivou energií, která se zhmotňuje do různých podob a tvarů a vytváří tak nejrůznější časoprostorové světy.

Kosmické vejce

Všechno vlastně začíná i končí u kosmického vejce, které je původním vysokofrekvenčním hologramem kosmického vševědomí. Je neustále tvarováno mentální energií všech bytostí (projevených jak na nižších frekvenčních úrovních ve hmotě, tak i existujících v paralelních nehmotných realitách. V podstatě se jedná o neustálý zpětný chod tvoření – chcete-li, co vysíláme nahoru, vrací se dolů.

Vlnící se had

Ne náhodou, jako ostatně vždy, je symbolem kosmického vejce písmeno S. To připomíná vlnícího se hada. A ten také symbolizuje opět nenáhodně základní vesmírnou energii – hadí sílu (praSílu čchi). Právě ona hadí síla je symbolem základní struktury vesmíru, kosmických vln energie. Té energie, která má schopnost přeměnit se ve hmotu a naopak.

Autorka se tématem dlouhodobě zabývá a čerpá ze svých zkušeností.