Při našem současném životním tempu není vždycky jednoduché si dát pauzu. Dopřát si ovoce nebo zeleninu pro doplněné energie a vitamínů našeho těla. Často volíme rychlé řešení ve formě průmyslově vyráběných jídel ve fastfoodech, nebo jen nějakou rychlovku z obchodu, abychom alespoň něco snědli.

Tento způsob stravování ale může nevyhnutelně pro tělo znamenat, že nedostane potřebnou výživu, nehledě na řadu dalších zdravotních problémů. Naštěstí existuje způsob, jak bez námahy získat to nejlepší z pokladnice přírody.

Superpotravina nabitá energií

Termín superpotraviny byl poprvé použit na počátku 20.století a souvisel především s rozvojem trendu zvýšeného zájmu o svoje zdraví a stravování.  Jedná se o výživově bohatou potravinu, která je považovaná za zvláště prospěšnou pro zdraví, tělesnou a duševní pohodu. Superpotraviny a vyznačují jako zvláště výživově bohatou potravinu, plnou vitamínů, minerálů, vlákniny, antioxidantů a/nebo živin rostlinného původu.

Jak se v tom ale vyznat a jak to používat v životě který je jednoduše řečeno v letu? Současný rozvinutý trh nabízí řadu řešení, které myslí za Vás a poskytují skvělý komfort při transportu a i vlastním použití prakticky kdekoli.

Forever SuperGreens

Jednou z možností jak dnes velmi příjemně dnes můžete nakopnout svůj aktivní životní styl je použití instantních produktů. Forever SuperGreens je ideální směsí více než dvaceti druhů ovoce a zeleniny a  efektivním a nenáročným způsobem tak můžete doplnit svůj výživový režim. Forever SuperGreens je přírodní superpotravina, která obsahuje ideálně namíchanou výživu  pro celý den.

Forever SuperGreens
Forever SuperGreens, zdroj: Studio Danah

Aby byla zajištěna její správná nutriční síla, je směs vytvořena ideální skladbou dílčích superportravin. Jednotlivé položky směsi mají vysoké výživové hodnoty, které mimo jiné pomáhají podporovat zdravou rovnováhu pH v těle. Mít správný poměr zásaditosti a kyselosti v těle podporuje zdraví kostí, svalů a kardiovaskulárního systému a napomáhá vám cítit se lépe a energičtěji.

A to je jen začátek, pokud jde o celkové množství účinných zelených a dalších rostlinných složek. Aloe vera pomáhá vytěžit maximum z každé složky.  Umožní pomoci vašemu tělu vstřebat více živin, zlepší trávení a podpoří přirozenou energii.

Vylepšete si svoje oblíbené nápoje

K tomu, abyste si mohli vychutnat výživnou sílu, potřebujete jen 2 dcl vody a jeden sáček Forever Super Greens. Je to také skvělý způsob, jak do Vašeho oblíbeného nápoje přidat živiny a rostlinné báze. Představuje perfektní možnost, jak si dopřát porci ovoce a zeleniny kdykoli a kdekoli.

Nezanedbávejte výživu jen proto, že nemáte čas jíst. Život se nezpomalí na požádání a následky zanedbávání kvalitní stavy bývají dlouhodobé a těžko se napravují. Čím dříve se o sebe v tomto směru začnete starat, tím lépe pro vás.