Nadcházející podzim bude podle důvěryhodného zdroje z řad astrologů ve znamení obnovy životní rovnováhy. Hvězdy budou nakloněny zejména všem odvážlivcům a pracantům. Nasměrování na správnou cestu nebude tak složité, jako v předešlých měsících. A když nebudete vědět kudy kam, rozhodně pomůže intuice, kterou nenechte jen tak zahálet!

Podzimní horoskop pro Berany

Pokud jste se narodili ve znamení Berana a podnikáte, přinese vám podzim mnoho příležitostí rozšířit svou klientelu. Dokonce mohou vzniknout i nová partnerství pro byznys. Hvězdy ovšem věští i to, že se potkáte s určitými výzvami. Když je překonáte, docílíte přesně toho, co si již dlouhou dobu přejete. Vytrvejte ve svém úsilí a přinese to ovoce.

Podzimní horoskop pro Býky

Býci by se měli na podzim držet toho, co si naplánovali. Některé chmurné a deštivé dny vám mohou zhoršit náladu a možná se dostaví i bolesti hlavy, vám to ovšem vadit nebude, protože budete cítit, že jste na správné životní cestě. Prioritou by pak mělo být pro Býky zdraví. Víc se tedy hýbejte, nepřejídejte se a myslete pozitivně.

Podzimní horoskop pro Blížence

Během podzimních měsíců bude kreativita Blíženců na svém vrcholu. A měli by toho skutečně plně využít. Možná si tím zajistí i lepší finanční vyhlídky! Jakékoliv nápady nezavrhujte a přeneste je třeba i na papír. Časem se mohou hodit a přinesou vám mnoho štěstí, úspěchu a dostatku. Musíte ovšem vytipovat vhodné období pro jejich realizaci.

Podzimní horoskop pro Raky

Protože jsou Raci obecně zaměření na rodinu a rodinný život, budou jej mít v hledáčku i tento podzim. Vlastně na rodinu jako takovou zaměří co nejvíce své pozornosti. Možná se tito zrozenci také setkají po dlouhé době se vzdáleným příbuzným. Pohlceni domácí pohodou a rodinnými povinnostmi by však neměli Raci zapomínat sami na sebe a též na pracovní povinnosti.

Podzimní horoskop pro Lvy

Zrozenci ve znamení Lva budou nuceni přehodnotit styl své komunikace s okolím tak, aby se stal více srozumitelným. Dále budou mít Lvi potřebu řešit svou budoucnost a plány s ní spojené. Jako „vrbu“ si vyberou někoho z blízké rodiny. Podzimní měsíce pak Lvům dodají mnoho sebevědomí a taktéž optimismu. Proto se mohou s vervou pustit do čehokoliv.

Podzimní horoskop Panny

Pokud jste se narodili ve znamení Panny, získáte na podzim touhu, učit se novým věcem. Během vzdělávacího procesu pak vytříbíte to, co pro vás bude prospěšné a co ne. Hvězdy pak radí naslouchat více svému srdci, v případě, že se nebudete moct pro něco rozhodnout. Obecně budou Panny během podzimních měsíců velice kreativní, což jim pomůže při dosahování cílů.

Podzimní horoskop pro Váhy

Váhám začíná jejich šťastné období. Mohou se pustit skutečně do čehokoliv, a půjde jim to od ruky! Hvězdy hovoří o tom, že tito zrozenci najdou konečně rovnováhu mezi osobním a profesním životem. A bude je to natolik těšit, že zatouží vycestovat s rodinou do zahraničí na odpočinkovou dovolenou.

Podzimní horoskop pro Štíry

Štíři mohou mít na podzim pocit, že se mají dobře a nic jim neschází. Ovšem, pokud vyčkají ještě o trochu déle, přijde mnohem lepší období. Během něj tito zrozenci poznají nové lidi, kteří se mohou stát jejich celoživotními přáteli. Kromě jiného Štíry čeká velké štěstí všude tam, kam se pohnou. Možná také budou naplněna jejich nejtajnější přání!

Podzimní horoskop pro Střelce

Narodili jste se ve znamení Střelce? Potom podzimní měsíce nabádají k tomu, abyste se zaměřili na svůj duchovní rozvoj. V profesní oblasti můžete očekávat uznání vaší dosavadní práce nadřízeným. Pakliže jste svobodní, je možné, že vás potká osudová láska. Zadaní pak prožijí nezapomenutelné chvíle se svým milovaným partnerem.

Podzimní horoskop pro Kozorohy

Podzimní měsíce jsou ideálním obdobím pro to, aby si Kozorozi začali plnit své sny a cíle. Hvězdy taktéž radí nepřerušovat sociální kontakt a vsadit na sociální média. Zde mohou tito zrozenci potkat dávné přátele, kteří se natrvalo přestěhovali do zahraničí. Znovu objevení kamarádi mohou do života Kozorohů přivést mnoho pozitivních změn a štěstí.

Podzimní horoskop pro Vodnáře

Vodnáři během podzimu dosáhnou svých limitů a dokonce budou mít tolik sil, že je několikanásobně překonají. Hvězdy také hovoří o tom, že tito zrozenci mohou objevit nový zdroj příjmů. To jim vlije bezmeznou energii do žil a začnou si plnit dávná přání a touhy. Vše bude Vodnářům v tomto ohledu nakloněno.

Podzimní horoskop pro Ryby

Jestliže jste se narodili ve znamení Ryb, můžete během podzimu pociťovat jakési komunikační nedorozumění mezi vámi samotnými a blízkými. Současně budete i velmi nerozhodní a roztěkaní. Dejte všemu ale čas. Ten všechny tyto obtíže zmírní a na konci podzimního období přijde zase klid, mír a pohoda. Nevzdávejte se!

Autorka se problematikou dlouhodobě zabývá a čerpá ze svých vlastních zkušeností.