Počasí se konečně změnilo na to zimní, teploty klesly, a i ve městech je občas vidět sníh. Je to pěkné, ale co na to naše tělo? Jsme na takové výkyvy připravení? Slunečního světla je stále nedostatek, stejně tak jako naší energie a akční nálady. Čím a jak se nabudit?

Aloe vera a její příznivé účinky na organismus asi znáte. Ale znáte také L-arginin?

Zázračná aminokyselina

L-arginin je aminokyselina s velmi silným pozitivním účinkem na náš kardiovaskulární systém. Ale nejen to. Tato látka má v těle zásadní funkci, a to produkci oxidu dusnatého, signalizační molekuly, která je potřebná pro různé tělesné procesy a funkce, včetně regulace průtoku krve, mitochondriální funkce a buněčné komunikace.

Vzhledem k tomu, že L-arginin má tak důležitou roli v lidském těle, jeho nedostatek může narušit buněčné a orgánové funkce a vést k závažným zdravotním potížím.

Je zajímavé, že o tak zázračné molekule se prakticky nemluví. Přitom vědecké studie jasně prokázaly, že příjem L-argininu má mnoho příznivých farmakologických důsledků, zejména pokud se užívá v dávkách větších, než je běžná denní spotřeba.

Zázračný objev

A nejde jen o vědecké studie. V roce 1998 byla udělena Nobelova cena za medicínu Dr. Muradovi a jeho dvěma kolegům za objev významu oxidu dusnatého pro fungování kardiovaskulárního systému. Dr. Murad zjistil, že tablety nitroglycerinu, které už po desetiletí užívají pacienti se srdečními onemocněními, uvolňují oxid dusnatý do krevního oběhu. Do té doby lékaři nevěděli, jak přesně nitroglycerin funguje!

Na základě objevu Dr. Murada nyní víme, že oxid dusnatý hraje zásadní roli v oblasti kardiovaskulárního zdraví.

Mezi příznivé účinky L-argininu patří snížení rizika cévních a srdečních onemocnění, snížení erektilní dysfunkce, zlepšení imunity a zastavení žaludeční hyperacidity. Prokázány byly též anti-aging výhody, a v této oblasti má L-arginin dokonce nejlepší efekt ze všech farmaceutických či nutričních doplňků stravy.

Argi, Studio Danah
Argi, Studio Danah

Zázračný elixír

Pokud L-arginin spojíte se zdraví prospěšnými látkami, které obsahuje aloe vera, dostanete skutečný elixír mládí. Speciální nápoj Argi+ využívají i sportovci, protože každé balení tohoto nápoje v prášku znamená skutečnou energetickou bombu. A ve spojení s aloe vera gelem tělo dokáže z Argi+ vytěžit maximum. Tuto jedinečnou kombinaci nabízí kromě jiných velmi kvalitních nutričních doplňků například Studio Danah, a to ve formě produktů Argi+ a Forever Aloe Vera Gel.

Jde o ideální volbu, která vám pomůže zůstat aktivní po celý den, a ještě si neustále zlepšovat stav imunitního systém!