Už se vám někdy stalo, že jste doslova četli myšlenky svému protějšku anebo člověku blízkému? Nebo jste snad dokázali předvídat události, o nichž neměl nikdo ani tušení? Pak ve vás zřejmě dřímou jisté „magické schopnosti“ a máte silně vyvinutou intuici. Pojďme si představit jednotlivá znamení zvěrokruhu a řekněme si, kdo je vnímavý více a kdo méně. Řazena jsou od nejvíce po nejméně citlivé jedince, co se týká nadpřirozena.

Extrémně vnímavý Štír se silným šestým smyslem

Štíři dostali ze své podstaty do vínku velmi silný šestý smysl. V duchovním světě se mohou stát skutečnými mistry. Mají jak pozitivní, tak i negativní magické schopnosti. Proto si s těmito jedinci není radno zahrávat. Štír je dokonce schopný vnímat věci, které jsou mezi nebem a zemí. Nezřídka kdy tedy pociťuje zvláštní chvění při kontaktu s nadpřirozenem. Pakliže se Štír rozhodne svůj um rozvíjet, je záhodno zaměřit svou energii na bílou magii, tj. kouzla obranná a podpůrná.

Citlivé Ryby s věšteckými sny

Mezi jedno z nejcitlivějších znamení zvěrokruhu můžete zařadit rozhodně Ryby. Tito zrozenci dokážou vnímat to skryté v materiálním světě. Někdy se jim mohou zdát dokonce i věštecké sny. Magické schopnosti Ryb je možné přetransformovat do léčitelství a podobných alternativních metod, které mohou pomoci druhým lidem. Ulevit mohou i těm lidem, kteří věří na posmrtný život. Stanou se perfektními komunikátory se zbloudilými dušemi jejich příbuzných.

Předvídaví Raci s potřebou soukromí

Třetím znamením s velmi vyvinutým šestým smyslem bývají Raci. Tito zrozenci jsou si zpravidla vědomi svých magických schopností. Avšak ke svému „kouzlení“ potřebují klid a soukromí. Nikdo je nesmí vyrušit. Pokud nevíte, jak se rozhodnout, zeptejte se vnímavého Raka. Pomocí své silné intuice vám dokáže napovědět. Tuší, jaký spád budou mít jisté události. Slabinou Raků může být silné emocionální napojení na blízké osoby. Nesmí se totiž nechat ovládnout tím, co pociťují druzí lidé. Jinak jsou tito lidé dokonalými „vrbami“ a rádci pro otevřené srdce i mysl.

Kreativní a svobodomyslní Vodnáři

Vodnáři mají přirozený talent pro tvoření něčeho nového. Jejich výsostnou magickou schopností je bezmezná kreativita, která jim v podstatě přisuzuje i svobodomyslnost. Tito zrozenci dostali dle všeho do vínku dar v podobě schopnosti astrálního cestování (což je v podstatě oddělení duše od těla na omezený čas). Na nich samotných pak je, zda toho dokážou využít.

Pracovité a houževnaté Panny

Panny jsou od přírody realisté a racionální jedinci. Jejich význačnou magickou schopností je multitasking, který se projevuje schopností vykonávat více činností najednou. Tito zrozenci jsou v tomto skutečně výjimeční. Dokážou totiž vyjednávat i s několika lidmi naráz a zároveň pomohou všem bez výjimky. Své schopnosti může Panna bez obav využít třeba v léčitelství. S přibývajícím věkem a životními zkušenostmi se může stát opravdovým duchovním mistrem.

Beran rozšiřující štěstí a spokojenost

Magické schopnosti Beranů tkví zejména v tom, že dokážou zcela přirozeně druhé rozveselit. Také do svého okolí vnáší naději, vitalitu a nadšení. Proto jsou dokonalými vymítači všeho zlého. Umí oprostit od negativních energií ať člověka, tak i prostředí. A to mohou využít v jakékoliv oblasti duchovního léčitelství. Jejich velká odvaha se dá taktéž považovat za určitou magickou sílu.

Přirozená bezelstnost Býků

Býci byli obdařeni taktéž magickými schopnostmi, což se v jejich případě může zdát zprvu jako pouhé štěstí anebo náhoda. Když s nimi naloží adekvátně, mohou docílit úspěšného života plného dostatku. Pokud je Býk šťastný, je to jako kdyby na z něj vyzařovalo slunce. Má schopnost vytvořit pocit bezpečí pro své blízké. A zejména domov učiní oázou klidu a míru. Tam, kde je vnímavý Býk, nemůže být negativní energie.

Optimistický Střelec s léčitelskými schopnostmi

Tam, kam jde Střelec, bývá zpravidla něco nadpřirozeného. Tyto zrozence ženou vpřed jakési instinkty. V čemkoliv hledají něco magického a zvláštního. Jejich významnou magickou schopností je neutuchající optimismus. Tím dokážou uzdravovat své okolí a oprošťovat jej od negativismu a bolesti. Jinak jsou Střelci velmi častí astrální cestovatelé, pokud svým mimořádným schopnostem naslouchají.

Přirozený šťastlivec Lev

Lvi jsou vlastně dětmi štěstěny. Jejich magické schopnosti tkví zejména v tom, že vše na co sáhnou, se jim zpravidla zadaří. Tito lidé tak bývají velmi často bez většího úsilí úspěšní, bohatí a slavní. Dalším Lvím esem v rukávu je až téměř ochromující přitažlivost. Tou jsou schopni okouzlit i své nepřátele. Dokážou si podmanit leckterého člověka. Proto by mělo být okolí opatrnější při kontaktu s těmito jedinci.

Kozoroh stojící pevně nohama na zemi

Pokud patříte mezi Kozorohy, jste zřejmě velmi ambiciózní a racionální jedinci, kteří stojí za každou cenu pevně nohama na zemi. To ale neznamená, že byste neoplývali určitými magickými schopnostmi. Je jich sice méně, ale za to jsou velmi přínosné. Patří mezi ně schopnost dokončovat věci a dosahovat úspěšně svých cílů. A s věkem se z vás mohou stát i duchovní učitelé pro hlubokou moudrost.

Okouzlující Váhy s přirozeným šarmem

Magickou schopností Vah je jednoznačně jejich šarm a charisma. Tito zrozenci vás okouzlí už po prvním setkání a jsou si toho plně vědomi. Také mají velké nadání pro to, spojovat lidi. Mohou z nich být tedy velmi úspěšní vztahoví kouči a poradci. Jejich um harmonizovat a vnášet pozitivní energii do života, je obdivuhodný.

Vyvinutá telepatie u Blíženců

A na závěr zde máme Blížence. To ovšem neznamená, že by tito zrozenci neoplývali žádnými magickými schopnostmi. Do vínku jim totiž byla dána schopnost telepatie. Pokud se tedy budou věnovat rozvoji čtení myšlenek druhých, mohou se stát mistry. Když na tyto schopnosti kvůli své roztěkanosti zanevřou, mohou je zcela ztratit. Skvělou vlastností Blíženců je i jinak otevřená a obratná komunikace. To je jejich devíza.

Autorka se tématem dlouhodobě zabývá a čerpá ze svých zkušeností.